Gra mobilna na telefon w ocenie Kremola

A. Ochman
07.06.2022
Przewidywany czas: 1 min

Jeśli zastanawiacie się, jak wygląda przebieg przygody i na czym dokładnie polega gra mobilna na telefon „Akademia Superbohaterów”, zobaczcie jej przegląd zrobiony przez youtubera Kremola.

Wyjątkowa przygoda

Gra mobilna na telefon „Akademia Superbohaterów” pełna jest zagadek, minigier i zwrotów akcji. Jej dodatkowym walorem jest element edukacyjny – uczymy przez zabawę. I tak pokonując kolejne wyzwania fabuły, jednocześnie poznajecie wiele ciekawostek o polskich naukowcach, naszych Superbohaterach.

Od kiedy w lutym gra „Akademia Superbohaterów” ujrzała światło dzienne, gracze niezmiennie wysoko ją oceniają. To pozwala nam myśleć, że pod szyldem Nauka. To Lubię powstała fajna i wartościowa gra mobilna na telefon. O opinię na temat przygodówki poprosiliśmy też osobę, która w swoim życiu ukończyła już niejedno podobne wyzwanie — youtubera Kremola.

Przegląd Kremola

Kremol prowadzi kanał przeznaczony dla fanów gier mobilnych. Młody youtuber zdecydowanie lubuje się w grze Brawl Stars. Jakie wrażenie zrobiła na nim „Akademia Superbohaterów”? Zobaczcie sami!

Darmowa gra mobilna na telefon

„od środka” wygląda rozgrywka w grę mobilną „Akademia Superbohaterów”. Na szczęście spora część niespodzianek i wyzwań jeszcze przed Wami.

Przygodówkę za darmo pobierzecie w: 

Deweloperem gry jest agencja Crystal APPS

Proces tworzenia gry dofinansowano z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki” Ministra Edukacji i Nauki.

Zobacz też: Superbohaterowie dla dzieci

Autor

Agnieszka Ochman

Zobacz również