Powitanie!

K. Wyszyński
01.10.2021
Przewidywany czas: 1 min

Witajcie,

Polscy naukowcy zmienili i zmieniają naszą rzeczywistość. Dlaczego tak mało ludzi w Polsce i na świecie wie o ich osiągnięciach? Chciałbym to zmienić i mam nadzieję, że wspólnie tego dokonamy.

W tym miejscu będą się pojawiały informacje o projekcie „Akademia Polskich Superbohaterów”. W ramach tego przedsięwzięcia powstały bądź powstają: karciana gra edukacyjna, książki (a także ebooki i audiobooki), koszulki oraz inne przedmioty (także cyfrowe), które mają za zadanie rozpromować wyjątkowych ludzi, którzy urodzili się na terenie Polski.

Portal AkademiaSuperbohaterow.pl to miejsce, w którym znajdziecie informacje o wszystkich aktywnościach związanych z projektem, a przede wszystkim informacje o polskich naukowcach – superbohaterach. Mamy nadzieję, że to miejsce będzie często odwiedzane przez Was, ale także Waszych zagranicznych przyjaciół i znajomych. Powstają także inne wersje językowe portalu.

Zapraszamy do udostępniania i odwiedzania. Wszelkie uwagi dotyczące serwisu lub projektu można przesyłać na adres: akademiasuperbohaterow@naukatolubie.pl. Jesli chodzi o sam portal, to prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, portal „się tworzy” obecnie mamy do czynienia z wersją beta, ale już teraz możecie znaleźć dużo informacji o polskich superbohaterach. Zapraszamy 🙂

Pomysłodawcą całego proejktu jest dr Tomasza Rożek, który wraz ze swoim zespołem czuwa nad projektem i go rozwija. Integralną częścią są piękne ilustracje autorstwa Marka Oleksickiego (we wspólpracy z Ewą Kwaśniewską).

Autor

Karol Wyszyński

Zobacz również