Darmowa gra mobilna

Zanurz się w świecie Polskich Superbohaterów. Stań się uczniem unikatowej Akademii, prowadzonej przez wybitnych polskich naukowców. Gra mobilna jest darmowa i można ją pobrać zarówno z Google Play, jak i App Store. Zgrasz?

Pierwsza taka gra mobilna

Daj się wciągnąć w fascynującą przygodę. Gra mobilna Akademia Superbohaterów to świat pełen naukowych zagadek i tajemnic, które będziesz musiał rozwikłać. Podczas rozrywki nie zbraknie przydatnej porcji wiedzy, ale też zwrotów akcji.

Jeżeli myślisz, że będzie jak w szkole, to grubo się mylisz. Będzie jak w najlepszym filmie sensacyjnym. Nawet nie podejrzewasz co może Cię spotkać w Akademii prowadzonej przez Kopernika. Na zachętę zdradzimy tylko, że Twój spryt i kreatywność przydadzą się, by uratować instytucje.

Więcej szczegółów nie zdradzimy. Mamy nadzieję, że powyższy opis zachęci Cię do naszej gry przygodowej .

Pobierz grę

Gra dostępna jest za darmo. Możesz ją pobrać w: 

Deweloperem gry jest agencja Crystal APPS

Proces tworzenia gry dofinansowano z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki” Ministra Edukacji i Nauki.

gra mobilna

Czym jest Akademia Superbohaterów

Gra mobilna to część projektu „Akademia Superbohaterów”, w ramach którego powstała książka oraz gra karciana. Opisuje życie i odkrycia wybitnych polskich naukowców.

Chyba każdy zna jakiegoś superbohatera. Przede wszystkim są to postaci fikcyjne, z dużego ekranu. Jedni potrafią szybko biegać, inni mają nadludzką siłę. Są tacy, którzy potrafią latać no i tacy, którzy mają superwytrzymałą zbroję. Co ich wszystkich łączy? Ratują świat od kłopotów i… są postaciami fikcyjnymi. A co jeśli powiem Ci, że znam superbohaterów, którzy istnieli na prawdę, a ich supermoce uratowały świat?!

Suprbohaterowie to nie bajki. Oni naprawdę istnieją! Jedni konstruują samoloty, okręty podwodne, a nawet pojazdy poruszające się po innych planetach. Inni odkrywają nowe pierwiastki, albo badają nowe lądy. Nawet takie, do których wcześniej nie dotarł żaden człowiek. Wielu z nich pochodzi z Polski.