Drugie wydanie książki – Akademia Superbohaterów wraca do gry!

M. Gogól-Górecka
01.09.2023
Przewidywany czas: 2 min

Superbohaterowie wracają do gry! Po sukcesie pierwszego wydania tej wyjątkowej książki, czas na drugie, poszerzone, wydanie „Akademii Superbohaterów”. W tegorocznej edycji, obok takich nazwisk jak Czochralski, Czaplicka, Weigl czy Kielan-Jaworowska, pojawi się sześć nowych nazwisk. Ciekawi, kogo zaprosilibyśmy do Akademii Superbohaterów?

Wyjatkowa książka – lektura obowiazkowa każdego nastolatka 

W „Akademii Superbohaterów” zebrane zostały wyjątkowe historie polskich naukowców: ich życiorysy oraz wątki związane z odkryciami, których dokonali. 

To nie jest zwykła książka biograficzna. Każdy rozdział to fascynująca opowieść, która ukazuje nie tylko fakty z życia danego Superbohatera, ale też, często zawiłe, zaskakujące i nieoczekiwane, okoliczności powstawania przełomowych odkryć, które były możliwe dzięki Polkom i Polakom.

Po sukcesie pierwszej edycji (2021) czas na drugie, poszerzone wydanie tego bestsellera. 2. października będzie miała miejsce premiera „Akademii Superbohaterów” w nowej, odświeżonej odsłonie. 

Jakie zmiany czekają na czytelników?

– Książka zyska nowy, pionowy, format. 

– Tym razem będzie miała twardą oprawę 

– Zaprojektowaliśmy na nowo okładkę i zmieniliśmy jej kolorystykę

– Zwiększyliśmy liczbę postaci o sześć kolejnych nazwisk.

– Zaprosiliśmy do współpracy dodatkowego rysownika – Mikołaja Spionka, który wykonał dla nas rysunki kilku postaci. 

Jaka jest ta książka? 

Inspirująca, porywająca, ekscytująca, momentami wzruszająca. Takie określenia słyszeliśmy od Was – czytelników pierwszego wydania „Akademii Superbohaterów”. 

Każda z opisanych w książce historii jest inna, każda dotyczy innego naukowca i snuje odrębną opowieść. Jest jednak jeden wspólny mianownik, który łączy je wszystkie: to pokazanie, że siła każdego z nas nie tkwi w nadprzyrodzonych mocach, ale w naszej determinacji, wytrwałości, ciężkiej pracy i uporze. To właśnie te cechy są przepisem na Superbohatera i ta książka właśnie to udowadnia. 

Sami przekonajcie się, z czym musieli mierzyć się polscy naukowcy, zanim osiągnęli swoje cele. 

Kup w przedsprzedaży – gwarancja niższej ceny 

Do 1. października trwa przedsprzedaż drugiego wydania „Akademii Superbohaterów”. Zamówienia złożone do tego czasu będą wysłane od 2. października. Co zyskujesz kupując przedpremierowo? Tylko w okresie przedsprzedaży, czyli od 4.09.23 do 1.10.23 utrzymujemy „starą” cenę – 49 zł. Po tym czasie wzrośnie ona do 56 zł.

Zajrzyj do wnętrza książki 

W ramach drugiej edycji „Akademii Superbohaterów” zmieniliśmy szatę graficzną, format, a przede wszystkim dodaliśmy sześć biografii kolejnych Superbohaterów. 

Tak wygląda nowa odsłona naszej książki:

      Kupując – wspierasz

      Zakup w sklepie Fundacji Nauka. To Lubię to dla nas duża pomoc. Pieniądze, które zarobimy ze sprzedaży naszych produktów przeznaczamy na tworzenie darmowych materiałów dla naszych widzów i czytelników. Dzięki Wam możemy też pomagać młodzieży, która ma naukowe marzenia i tworzy swoje projekty. Dla nich właśnie stworzyliśmy Fundusz Grantowy, który istnieje dzięki zakupom takich produktów, jak „Akademia Superbohaterów”. Dziękujemy, że jesteś z nami!

      Zobacz również