Jak przejść grę mobilną „Akademia Superbohaterów”?

A. Ochman
02.08.2022
Przewidywany czas: 2 min

Jak dostać się do gniazda sroki? Skąd wziąć elementy niezbędne podczas egzaminu u Funka? Jak wyjść ze składzika? Jeśli utknąłeś na jakimkolwiek etapie gry mobilnej „Akademia Superbohaterów”, w tym artykule znajdziesz poradniki, które pomogą Ci ukończyć przygodę.

Cel: dostać się do Akademii

Zabierz plecak, kanapkę na drogę i zaufaj specyficznie wyglądającemu kierowcy autobusu, że zawiezie Cię do wyjątkowej Akademii. Szkoły, w której wykładowcami są wybitni, polscy naukowcy. Funk, Skłodowska-Curie, Rejewski – to tylko kilka z nazwisk, które znajdziesz w spisie nauczycieli.

Tu nie tylko kadra pedagogiczna jest wyjątkowa, ale też egzaminy wstępne. Każdy z nich, chociaż na pierwszy rzut oka wygląda łatwo, wcale nie będzie tak szybko zdany.

Nie chcemy zdradzać zbyt wielu szczegółów, żeby nie psuć Ci zabawy, jeśli jeszcze nie grałeś w „Akademię Superbohaterów”. Jednego możesz być pewny – to wciągająca przygoda, bez nudnych momentów. Gdy będziesz stawiał pierwsze kroki w murach Akademii, wydarzy się naprawdę wiele.

Na tyle dużo, byśmy stworzyli poradnik, jak przejść grę mobilną „Akademia Superbohaterów”. Zdajemy sobie sprawę, że niektóre wyzwania mogą wymagać drobnych wskazówek. W końcu to nic przyjemnego utknąć w trakcie rozgrywki i długo zachodzić w głowę, w jaki sposób posunąć akcję do przodu.

Jak przejść grę mobilną "Akademia Superbohaterów"?

Jak przejść grę mobilną „Akademia Superbohaterów”?

W jaki sposób dostać się do gniazda sroki? Jak otworzyć sejf, gdy w pobliżu nie ma żadnego profesora? Jak wydostać się ze składzika? To tylko kilka z wielu trudności, jakie mogą stanąć Ci na drodze do zakończenia rozgrywki. Utknąłeś na którymkolwiek etapie przygody? Poniżej znajdziesz poradniki, jak przejść grę mobilną „Akademia Superbohaterów”. Wszystkie karty zostały w nich odkryte. Przygoda na Twoim telefonie nie będzie miała więcej tajemnic.

O projekcie

Gra mobilna „Akademia Superbohaterów” to projekt towarzyszący książce dr. Tomasza Rożka o tym samym tytule. Publikacja jest próbą nagłośnienia historii wybitnych postaci ze świata nauki, którzy zmienili losy całego świata. Każda z przedstawionych w książce osób pochodziła z Polski, jednak ani jej rodacy, ani tym bardziej świat, nie zna dobrze jej dokonań. A jest o czym opowiadać. Każdy z opisanych życiorysów nadawałby się na scenariusz filmowy.

Więcej o projekcie można przeczytać TUTAJ

Darmową grę mobilną pobierzesz TUTAJ

Autor

Agnieszka Ochman

Zobacz również